Na kole

Kolem Olomouce je na 361 cyklistických tratí, podívejte se na odkaz Cyklo výlety

Bezprostřední okolí chaty Kyselka slouži jako výchozí místo pro turistické trasy v podhuří Nizkého Jeseníku. Dále okolí chaty je rovněž vyznačeno jako vyznamný cíl cyklotrasy R8 vedouci z prostejovskeho přes olomoucký až do bruntálského okresu. Zde si najdete to spravné místo pro spoustu krasných výletu na kole jak pro malé, tak pro velke cyklisty.

Euro under 21 Championships

Car


The final tournament will be held in the Czech Republic from 17 to 30 June 2015 at four stadiums – two in Prague, one in Olomouc and one in Uherské Hradiště. Eight qualified teams, consisting of players born on or after 1 January 1992, will participate.

website

Fia European Hill Climb Championship

Bike / Car / Bus


The 2014 FIA European Hill Climb Championship was the fifty-eighth edition of the FIA European Hill Climb Championship. The season consisted of twelve rounds, commencing on 11 April in France and ending on 21 September in Croatia.

website

Golf u Olomouce


Na kole

Jen přes dělící kopec, nebo 5 minut cesty autem se nachází golfové hřiště u Olomouce.Jen přes dělící kopec, nebo 5 minut cesty autem se nachází golfové hřiště u Olomouce.

Šternberk


Autem / Na kole

Hrad Šternberk,původně obranné středověké sídlo s dochovanou válcovitou věží a zbytky opevnění hlavního paláce,láká návštevníky nevšední atmosférou.

Olomoucká ZOO


Autem / Na kole

Zoologická zahrada Olomouc na Svatém Kopečku nabízí nevšední zážitky z pavilonu netopýrů, volný výběh makaků i obří žraločí akvárium, výběh pro žirafy a mnoho dalšího.

Hrad Bouzov


Autem

Nádherný příklad 14. století - zámek nastavena 28 km severozápadně od Olomouc, toto malebné budovy je k dispozici každý den přes léto ao víkendech poté .

Na kole


Na kole

Okolo olomouce je na 361 cyklistyckých tras, koukněte na odkaz: Výlety na kole

Olomouc

Olomouc
Autem / Na kole

je statutární a univerzitní město v České republice, centrum Olomouckého kraje, metropole Hané a historická metropole celé Moravy.