Vážení hosté, návštěvníci, poutníci...

vítáme Vás na webových stránkách "Chata Kyselka". Nabízíme Vám možnost rekreace a odpočinku uprostřed lesů, v podhůří Nízkých Jeseníků. Chata je v provozu celoročně a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, oslavy narozenin, svatby, odpočinek či aktivní relaxaci. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

ubytování

Proč právě Chata Kyselka

Chata Kyselka se nachází se v klidné oblasti uprostřed lesů a je dobrým startovacím místem pro výlety po okolí. Krajina je ideální k rekreaci, turistice, cykloturistice, houbaření a v zimním období i běžkovému lyžování.

Ubytování

Nabízíme 7 pokojů s vlastním sociálním zařízením pro ubytování 28 osob.

Vhodné pro rodinné oslavy, párty a svatby s minimálním počtem 10 osob. Zájemci o pobyt se informujte mailem
nebo telefonem 775 404 695.

Tipy

Uděleje si zde svou základnu a prozkoumejte okolí.

Golf u Olomouce, hrad Šternberk, Olomoucké Zoo, Expozice Času, vílety do okolí, cyklotrasy, pěší tůry nebo lyžařská centra a mnoho dalšího

Co tady v okolí


Hrad Bouzov


Autem

Nádherný příklad 14. století - zámek nastavena 28 km severozápadně od Olomouc, toto malebné budovy je k dispozici každý den přes léto ao víkendech poté .

Na kole


Na kole

Okolo olomouce je na 361 cyklistyckých tras, koukněte na odkaz: Výlety na kole

Olomouc

Olomouc
Autem / Na kole

je statutární a univerzitní město v České republice, centrum Olomouckého kraje, metropole Hané a historická metropole celé Moravy.
 
 

Golf u Olomouce


Na kole

Jen přes dělící kopec, nebo 5 minut cesty autem se nachází golfové hřiště u Olomouce.Jen přes dělící kopec, nebo 5 minut cesty autem se nachází golfové hřiště u Olomouce.

Olomoucká ZOO


Autem / Na kole

Zoologická zahrada Olomouc na Svatém Kopečku nabízí nevšední zážitky z pavilonu netopýrů, volný výběh makaků i obří žraločí akvárium, výběh pro žirafy a mnoho dalšího.

Šternberk


Autem / Na kole

Hrad Šternberk,původně obranné středověké sídlo s dochovanou válcovitou věží a zbytky opevnění hlavního paláce,láká návštevníky nevšední atmosférou.